ERJ-S1TF1621U
MFR.Part #
ERJ-S1TF1621U
JLCPCB Part #
C1698359
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS