35221K6FT
MFR.Part #
35221K6FT
JLCPCB Part #
C2079543
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 250V 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS