ERJ-S1TF1300U
MFR.Part #
ERJ-S1TF1300U
JLCPCB Part #
C1697801
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS