ERJ-12SF2003U
MFR.Part #
ERJ-12SF2003U
JLCPCB Part #
C20019775
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS