ERJ-S1TD78R7U
MFR.Part #
ERJ-S1TD78R7U
JLCPCB Part #
C1711620
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS