RT2512FKE072K43L
MFR.Part #
RT2512FKE072K43L
JLCPCB Part #
C4099425
Description
-55℃~+125℃ 2.43kΩ 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS