ERJ-S1TD6813U
MFR.Part #
ERJ-S1TD6813U
JLCPCB Part #
C1713162
Description
-55℃~+155℃ 1W 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS