ERJ-P14F2260U
MFR.Part #
ERJ-P14F2260U
JLCPCB Part #
C4067268
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS