ERJ-S1TD5102U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1TD5102U
JLCPCB Part #
C1709879
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 51kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS