ERJ-U1TF2801U
MFR.Part #
ERJ-U1TF2801U
JLCPCB Part #
C1861954
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS