ERJ-S1TD4752U
MFR.Part #
ERJ-S1TD4752U
JLCPCB Part #
C1711471
Description
-55℃~+155℃ 1W 47.5kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS