ERJ-3RED43R2V
MFR.Part #
ERJ-3RED43R2V
JLCPCB Part #
C3939563
Description
-55℃~+125℃ 100mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS