ERJ-S1TD2051U
MFR.Part #
ERJ-S1TD2051U
JLCPCB Part #
C1710660
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS