ERJPA3F5601V
MFR.Part #
ERJPA3F5601V
JLCPCB Part #
C441925
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS