ERJ-S1DJ511U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ511U
JLCPCB Part #
C6614530
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS