ERJ-S1DJ474U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ474U
JLCPCB Part #
C2141459
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS