ERJ-S1DJ431U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ431U
JLCPCB Part #
C2141479
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS