RK73H2HTTE2944F
MFR.Part #
RK73H2HTTE2944F
JLCPCB Part #
C2581357
Description
-55℃~+155℃ 2.94MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS