ERJ-S1DJ272U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ272U
JLCPCB Part #
C2140598
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS