ERJ-S1DJ163U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ163U
JLCPCB Part #
C2140890
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS