ERJ-8ENF1500V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1500V
JLCPCB Part #
C5845195
Description
150Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS