ERJ-S1DF76R8U
MFR.Part #
ERJ-S1DF76R8U
JLCPCB Part #
C4181115
Description
-55℃~+155℃ 750mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS