ERJ-S1DD66R5U
MFR.Part #
ERJ-S1DD66R5U
JLCPCB Part #
C1708722
Description
-55℃~+155℃ 66.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS