ERJ-U1DD66R5U
MFR.Part #
ERJ-U1DD66R5U
JLCPCB Part #
C3970757
Description
-55℃~+155℃ 66.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS