ERJ-S1DD51R1U
MFR.Part #
ERJ-S1DD51R1U
JLCPCB Part #
C4075267
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS