ERA-8VEB48R7V
MFR.Part #
ERA-8VEB48R7V
JLCPCB Part #
C6944657
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS