ERJ-S1DD2210U
MFR.Part #
ERJ-S1DD2210U
JLCPCB Part #
C1709028
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS