ERJ-P06F4023V
MFR.Part #
ERJ-P06F4023V
JLCPCB Part #
C4101370
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS