ECQ-UBAF103KA
MFR.Part #
ECQ-UBAF103KA
JLCPCB Part #
C3298308
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 300V X1、Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS