ERJ-S1DD1431U
MFR.Part #
ERJ-S1DD1431U
JLCPCB Part #
C3979300
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS