ERJ-U14F7R68U
MFR.Part #
ERJ-U14F7R68U
JLCPCB Part #
C4241226
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 7.68Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS