ERJ-S1DD1052U
MFR.Part #
ERJ-S1DD1052U
JLCPCB Part #
C4217959
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS