ERJ-S14J1R3U
MFR.Part #
ERJ-S14J1R3U
JLCPCB Part #
C4098575
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS