ERJ-S14J182U
MFR.Part #
ERJ-S14J182U
JLCPCB Part #
C4336579
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS