ERJ-U01F1203C
MFR.Part #
ERJ-U01F1203C
JLCPCB Part #
C4042802
Description
-55℃~+125℃ 120kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS