ERA-3AED5761V
MFR.Part #
ERA-3AED5761V
JLCPCB Part #
C20015032
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS