LKT1AF-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
LKT1AF-12V
JLCPCB Part #
C425150
Package
插件,24x11mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 12V 15ms 250mW 277V@AC 4 576Ω 5A@277VAC 5ms 8A AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,24x11mm Power Relays ROHS