ERJPA3J754V
MFR.Part #
ERJPA3J754V
JLCPCB Part #
C441908
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS