ERJ-S14F6202U
MFR.Part #
ERJ-S14F6202U
JLCPCB Part #
C2140145
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS