ERJ-P14D4020U
MFR.Part #
ERJ-P14D4020U
JLCPCB Part #
C4069608
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS