ERJ-S14F6043U
MFR.Part #
ERJ-S14F6043U
JLCPCB Part #
C2140161
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS