ERJ-S14F5491U
MFR.Part #
ERJ-S14F5491U
JLCPCB Part #
C2140073
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS