ERJ-S14F4R87U
MFR.Part #
ERJ-S14F4R87U
JLCPCB Part #
C1860811
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.87Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS