SG73S2E1RTTD5110D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5110D
JLCPCB Part #
C6679336
Description
-55℃~+155℃ 1W 511Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS