ERJ-S14F3163U
MFR.Part #
ERJ-S14F3163U
JLCPCB Part #
C2139928
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS