ERJ-S14F2490U
MFR.Part #
ERJ-S14F2490U
JLCPCB Part #
C2139963
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS