ERJ-U08F37R4V
MFR.Part #
ERJ-U08F37R4V
JLCPCB Part #
C1013645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS