ERJ-8ENF2371V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2371V
JLCPCB Part #
C2077666
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS