ERA-3ARW433V
MFR.Part #
ERA-3ARW433V
JLCPCB Part #
C2094812
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS