ERJ-S12F5R90U
MFR.Part #
ERJ-S12F5R90U
JLCPCB Part #
C1861156
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS